ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВАСИЛІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО"

ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР

Результати Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2024»

 

  Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР» проводиться щороку відповідно до Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

   Основна мета проведення конкурсу –вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння професійному розвитку, самореалізації педагогів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.

    Конкурс проходив у два тури: відбірковий – у закладі освіти та фінальний–у Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

    На фінальний тур конкурсу до 12-ти номінацій було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.  

    В цьому році від нашого коледжу на фінальному турі було представлено 10 робіт в номінації “Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти у закладі фахової передвищої освіти” та, серед 468 конкурсних робіт в цій номінації,  оцінені високими балами:

Бухтіярова А.О. “Фізика і астрономія. Робочий зошит для лабораторних робіт” – 29 балів;

Чернігівська В.С., Живиця Л.О. “ Українська мова (за професійним спрямуванням). Робочий зошит для практичних занять з навчальної дисципліни для студентів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія” — 29 балів;

Опанасенко Ю.В. “Економічна теорія. Збірник інтерактивних вправ, ігор, вікторин (на основі багатофункціонального сервісу Wordwall)” — 29 балів;

Григор’єва О.В., Григор’єва І.В. “Казначейська справа. Робочий зошит для практичних занять з навчальної дисципліни” — 29 балів;

Дімітров М.Е., Дімітрова Т.В. “ Цивільне та сімейне право. Тестові завдання для контролю результатів навчання” — 27 балів;

Сердюк В.А. “Кримінальне право України. Збірник хмари тегів для проведення контролю знань студентів” — 27 балів;

Григор’єв О.В., Чиж А.В. “Промислова санітарія. Робочий зошит для практичних занять” — 29 балів;

Чиж А.В., Григор’єв О.В. “Автоматизація виробництва. Навчальний практикум” — 25 балів;

Ковальчук Т.О., Ковальчук Б.В. “Епізоотологія з мікробіологією. Комплекс навчально-методичного забезпечення навчальної практики” — 29 балів;

Моісеєнко К.Ю., Маслова Н.В. “ Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія. Робочий зошит з навчальної практики” — 29 балів.

 

       Дякуємо викладачам, які, попри воєнний стан та нелегкі часи, взяли участь в конкурсі. Долучаємось до вивчення та популяризації вашого досвіду. Особливо хочеться відзначити наших молодих викладачів Олега ГРИГОР’ЄВА, Інну ГРИГОР’ЄВУ, Катерину МОІСЕЄНКО, Максима ДІМІТРОВА, Антона ЧИЖА, якіактивно взяли участь в конкурсі і гідно представили наш заклад освіти!

    Запрошуємо педагогічних працівників планувати участь у Всеукраїнському конкурсі “Педагогічний ОСКАР – 2025”. Щиро бажаємо нових досягнень і творчих успіхів!